Nabídka

Tepelný výměník - Elecro G2

29.6.2018 

Robustní konstrukce a unikátní design tepelného výměníku Elecro G2 nabízí bezkonkurenční plochu pro přenos tepla, což z něj činí jeden z nejúčinnějších výrobků na našem trhu.
Díky hustě zabalenému trubkovému svazku, v tepelně izolované primární komoře, zajišťuje relativně malý objem komory a velká plocha vnitřního potrubí vynikající účinnost přenosu tepla a minimální ztráty energie, takže G2 je ideální volbou pro všechny aplikace včetně okruhů kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel či chladičů.
Model G2 má konstrukci podle nejvyšších specifikací za použití nejtrvanlivějších a nejsilnějších materiálů. Skříň je vyrobena z nerezové oceli BS 316L (EN 1.4432), je uzavřena pevným tepelným pouzdrem pro lepší izolaci primárního toku vody - to zajišťuje maximální účinnost.
Je navržen tak, aby umožnil instalačnímu technikovi vybrat způsob, jak instalovat primární + sekundární přítok vody, aby se dosáhlo maximálního tepelného zisku. Toho je dosaženo směrováním primárního toku v opačném směru k sekundárnímu toku (bazénové) vody.
Hlavní přednosti tepelného výměníku G2:
- bezkonkurenčně velká plocha pro přenos tepla,
- titanový trubkový svazek,
- robustní odolná konstrukce,
- dodáván plně vybaven (2 x 1 samec/samec mosazná primární přípojka, 1 x 1 zpětný ventil, titanová jímka pro čidlo termostatu).
Více informací poskytneme na mob. 724 13 03 23 nebo na našich stránkách http://www.elecro.cz


Jméno:Servis bazénů Brno
Firma:
Adresa:
www:http://www.elecro.cz
Telefon:724130323
Tepelný výměník - Elecro G2 - fotografie č.1

Tepelný výměník - Elecro G2 - fotografie č.2

Tepelný výměník - Elecro G2 - fotografie č.3

Tepelný výměník - Elecro G2 - fotografie č.4


Facebook
Zaujal vás tento inzerát? Ukažte ho svým přátelům.TOPování inzerátu
Zvýhodněte svůj inzerát před konkurencí na 20 dní jen za 30Kč .Odpovědět na inzerát
Váš email
Text odpovědi na inzerát